جستجو سریع هتل

رزرو هتل استانبول

رزرو هتل هیلتون بوسفروس استانبول از کارگزاران استانبول

رزرو هتل هیلتون بوسفروس
گارانتی کننده هتل HILTON BOSPHORUS
کارگزار هتل هیلتون بوسفروس استانبول
hotel HILTON BOSPHORUS

ساعت تحویل

Hotel HILTON BOSPHORUS

14:00:00

ساعت تخلیه

HILTON BOSPHORUS Hotel

12:00:00

هتل هیلتون بوسفروس هتل پنج ستاره استانبول

Hotel HILTON BOSPHORUS

محدوده و لوکیشن: TAKSIM

آدرس: Istanbul
شماره تلفن هتل هیلتون بوسفروس:
★★★★★ هتل پنج ستاره
هتل هیلتون بوسفروس استانبول
رتبه در استانبول: 0


کارگزار عزیر، اگر فکر می‌کنید اطلاعات هتل هیلتون بوسفروس استانبول با واقعیت مغایرت دارد، لطفا با ورود به پنل کارگزاری خود اطلاعات این هتل را ویرایش و تکمیل کنید.

هم اکنون 4 نفر در حال مشاهده وبررسی هتل هیلتون بوسفروس استانبول می باشند.
هتل هیلتون بوسفروس

هتل هیلتون بوسفروس در شهر استانبول

HILTON BOSPHORUS
هتل هیلتون بوسفروس ★★★★★ هتل پنج ستاره در شهر زیبای استانبول ترکیه و در محدوده TAKSIM قرار دارد.

هتل 5 ستاره در استانبول ترکیه

0

اتاق


رتبه در استانبول

0

از 536 هتل در استانبول

TAKSIM

موقعیت

هتل هیلتون بوسفروس استانبول
هتل هیلتون بوسفروس شهر استانبول
هتل HILTON BOSPHORUS استانبول
hotel HILTON BOSPHORUS استانبول
×
هتل هیلتون بوسفروس استانبول 1 / 4
هتل هیلتون بوسفروس شهر استانبول 2 / 4
هتل HILTON BOSPHORUS استانبول 3 / 4
hotel HILTON BOSPHORUS استانبول 4 / 4

هتل هیلتون بوسفروس استانبول
هتل هیلتون بوسفروس شهر استانبول
هتل HILTON BOSPHORUS استانبول
hotel HILTON BOSPHORUS استانبول
رزرو آنلاین هتل HILTON BOSPHORUS

رزرو هتل هیلتون بوسفروس توسط کلیه کارگزاران ارایه کننده هتل HILTON BOSPHORUS در شهر استانبول

چرا بیش از 1600 آژانس مسافرتی و دفتر هواپیمایی در شهرهای مختلف ایران با بی نظیر کار می کنند؟


به مروز زمان برخی از کارگزارن استانبول غیر فعال میشوند و پیدا کردن کارگزار جدید در شهر استانبول سخت است.
ممکن است کارگزاری که شما در استانبول کار میکنید، هتلی که میخواهید را نداشته باشد و یا با قیمت مناسبی ارایه نکند
ممکن است کارگزاری که شما میشناسید بر اساس فعالیت شما قیمت گرانتر و یا بدون تخفیف به شما بدهد
استعلام از چندین کارگزار همزمان زمانبر و مشکل است ولی اینجا در لحظه چندین کارگزار استانبول را با هم بررسی و در نهایت بهترین سرویس را برای مسافر خود، انتخاب میکنید
اگر براتون مهمه قیمتی که به مسافر میدید پایینترین قیمت ممکن باشد و مسافر جای دیگر قیمت ارزانتر نگیرد حتما سایت بی نظیر را بررسی کنید
رزرو هتل هیلتون بوسفروس استانبول در سایت بی نظیر کاملا رایگان است.
به واسطه حضور آژانس های مسافرتی محترم از سراسرشهر های ایران، کارگزاران استانبول بهترین قیمت ممکن خود را با کاملترین خدمات در این سایت ارایه میکنند.

اعتبار قیمت از: 18-31MAY تا
👤
رزرو هتل هیلتون بوسفروس 197
👥
رزرو هتل هیلتون بوسفروس 197
👤👤👤
رزرو هتل هیلتون بوسفروس 213
👶+تخت
رزرو هتل هیلتون بوسفروس 16

کودک بدون تخت زیر 5 سال رایگان میباشد.

سایر خدمات: حداقل3شب رزرو شامل ترانسفر فرودگاهی رایگان + گشت شهری رایگان استانبول و نهار رایگان با لیدر فارسی زبان می باشد

اعتبار قیمت از: فعلا معتبر آخرین درخواست موفق روی این کارگزاری تایید شده است.
👤
رزرو هتل هیلتون بوسفروس 198
👥
رزرو هتل هیلتون بوسفروس 199
👤👤👤
رزرو هتل هیلتون بوسفروس 215
👶+تخت
رزرو هتل هیلتون بوسفروس 16

کودک بدون تخت زیر 5 سال رایگان میباشد.

سایر خدمات: حداقل3شب رزرو شامل ترانسفر فرودگاهی رایگان + گشت شهری رایگان استانبول و نهار رایگان با لیدر فارسی زبان می باشد

اعتبار قیمت از: JUN تا
👤
رزرو هتل هیلتون بوسفروس 222
👥
رزرو هتل هیلتون بوسفروس 222
👤👤👤
رزرو هتل هیلتون بوسفروس 238
👶+تخت
رزرو هتل هیلتون بوسفروس 16

کودک بدون تخت زیر 5 سال رایگان میباشد.

سایر خدمات: حداقل3شب رزرو شامل ترانسفر فرودگاهی رایگان + گشت شهری رایگان استانبول و نهار رایگان با لیدر فارسی زبان می باشد

اعتبار قیمت از: فعلا معتبر آخرین درخواست موفق روی این کارگزاری تایید شده است.
👤
رزرو هتل هیلتون بوسفروس 223
👥
رزرو هتل هیلتون بوسفروس 224
👤👤👤
رزرو هتل هیلتون بوسفروس 240
👶+تخت
رزرو هتل هیلتون بوسفروس 16

کودک بدون تخت زیر 5 سال رایگان میباشد.

سایر خدمات: حداقل3شب رزرو شامل ترانسفر فرودگاهی رایگان + گشت شهری رایگان استانبول و نهار رایگان با لیدر فارسی زبان می باشد

چرا رزرو هتل استانبول این‌قدر مهم است؟ چون استانبول یکی از بزرگ‌ترین شهرهای جهان در مرکز ترکیه و از مقاصد مهم گردشگری در آسیاست. خودِ ترک‌ها می‌گویند این شهر قلب و روح کشورشان است. می‌گویند هیچ فصلی بهتر از بهار برای سفر به استانبول نیست. پس اگر بناست در بهار به این شهر بروید بهتر است در زمستان به فکر رزرو هتل استانبول باشید. برای بسیاری یک هتل استانبول ارزان هم کافی‌ست که از سفر و اقامت در این شهر لذت ببرند اما بسیاری هم هستند که دوست دارند یک فضای لاکچری در هتل استانبول ترکیه تجربه کنند.

به دلیل تعداد بالای کارگزاران و واسط هایی که معروف تر از ارایه کنندگان اصلی رزرو هتل در استانبول، معروف شده اند، رزرو هتل در استانبول برای اژانس های مسافرتی کار راحتی نیست.
وجود قیمت های متفاوت و الزام برای استعلام از چندین کارگزار ، و از طرفی تفاوت زمان و محدودیت های ساعت کاری، عواملی هستن که همیشه رزرو هتل را مختل و به تاخیر می اندازند.
بی نظیر به عنوان پایگاه اصلی، شرایطی را فراهم کرده است که کارگزاران و ارایه کنندگان هتل به راحتی و به صورت کاملا رایگان قیمت های خود را ثبت میکند.
در این سامانه درخواست ها را مشاهده و به منظور رقابت پاسخگویی بهتری دارند.
و نکته دارای اهمیت دیگر این است که برخی کارگزاران قیمت های متفاوت به برخی از آژانس ها میدهند ولی در اینجا بهترین قیمت خودشان را به منظور رقابت ثبت کرده اند و بدین ترتیب بی نظیر، سایتی بی نظیر برای آژانس های مسافرتی و کارگزاران جهت رزرو هتل و از همه مهمتر رزرو آنلاین اتاق می باشد.
هتل های استانبول تنوع زیادی دارند؛ از 3 ستاره تا 5 ستاره، همگی، آماده‌ی خدمت‌رسانی به مسافرانی هستند که دل‌شان لک زده است برای قدم زدن در یک شهر شاد و جذاب.

هتل های استانبول

استانبول جاذبه‌های گردشگری درخشانی دارد: میدان تکسیم، خیابان استقلال، مسجد ایاصوفیه، کاخ توپکاپی، مسجد سلطان احمد، برج گالاتا، کلیسای چورا، تنگه‌ی بسفر، موزه پرا، آب انبار باسیلیکا، مسجد سلیمانیه، دلفیناریوم استانبول، مسجد رستم پاشا، کاخ دولما باغچه، جزیره بیوک آدا و غیره. این شهر چنان سیستم حمل و نقل عمومی کارامدی دارد که اگر هر جا یک اتاق بگیرید به راحتی به هر کدام از جاذبه‌ها می‌رسید. در نتیجه پیشنهاد می‌دهیم دست بجنبانید، بلیط پرواز تهران استانبول را تهیه و هتل استانبول رزرو کنید. سفر شما به این شهر رویایی و تماشای زیبایی‌های آن به یاد ماندنی خواهد شد. همین‌طور می‌توانید بهترین پوشاک از برندهای مختلف را در بازار بزرگ استانبول و یا اوت لت اپتیموم بخرید و سبد پوشاک‌تان را برای سال پیش‌رو پر کنید: کفش‌های جذاب، کیف‌هایی که نمی‌توانید قیدشان را بزنید، شلوارهای جین و تی‌شرت‌هایی با کیفیت بالا. در استانبول خوش بگذرانید.

قصد یک سفر گرم و تابستانه به استانبول زیبا را دارید؟ آیا می‌خواهید امسال با رفتن به این شهر زیبای ترکیه، خاطرات بی‌نظیری را برای خود رقم بزنید؟ در مورد هتل‌های استانبول چقدر اطلاعات دارید و قصد اقامت در کدام هتل استانبول را دارید؟ اگر برای انتخاب اقامتگاه خود گزینه‌های مناسبی را نمی‌شناسید، این مطلب را بخوانید تا اطلاعات مفیدی برای رزرو هتل در استانبول پیدا کنید.

برای رزرو هتل استانبول چه بکنیم؟

همانطور که می‌دانید ما در ایران دارای کارت اعتباری بین‌المللی نیستیم و نمی‌توانیم برای رزرو هتل‌ استانبول، مستقیماً از داخل ایران اقدام کنیم. اما جای هیچ نگرانی نیست، زیرا شما می‌توانید کار خود را با رفتن به سایت بی نظیر ساده کنید و برای هتل استانبول ثبت نام اقدام کنید. شما در این سایت می‌توانید برای رزرو هتل استانبول گزینه‌ی مورد نظر خود را انتخاب کرده و در آن، با پرداخت ریالی هتل مورد نظر خود را رزرو کنید. به این ترتیب شما بدون نیاز به رفتن به صرافی یا کمک گرفتن از دوستان خارج از کشور برای پرداخت با کارت بین‌المللی‌شان، خودتان و به راحتی می‌توانید برای رزرو هتل در استانبول از بی نظیر کمک گرفته، مکان مورد نظر خود را انتخاب کرده و هتل استانبول رزرو کنید.

با ۱۰ تا از هتل‌ های ارزان استانبول آشنا شوید

با این نوسانات دلار و هزینه‌های بالای زندگی طبیعی است که در سفر به ترکیه به دنبال هتل استانبول ارزان باشید. اما فکر نکنید که اگر هتل های استانبول ارزان را انتخاب کنید، آنها از کیفیت و ستاره‌ی پایینی برخوردار هستند. بسیاری از این هتل ‌های استانبول ارزان نه به خاطر امکاناتشان، بلکه به خاطر دور بودن از مراکز اصلی گردشگری استانبول قیمت پایین‌تری دارند. پس کافی است که به دقت جست‌وجو کنید تا بهترین گزینه را انتخاب کنید. در اینجا شما را با  چند هتل استانبول ترکیه آشنا می‌کنیم که قیمت‌های مناسبی داشته و گزینه‌های خوبی برای هتل استانبول رزرو هستند.

پیشنهاد رزرو ما بین تمامی گزینه‌ها، هتل هیلتون استانبول است. 

هتل مارینا آگوا (Marina Hotel Agva): این هتل استانبول ارزان دارای دو ستاره و اتاق‌های اکونومی است که جایی مناسب برای رزرو هتل در استانبول است.

هتل آوچیلار امره (Avcilar Emre Hotel): این هتل استانبول دارای اتاق‌های استاندارد و دبل استاندارد بوده و دارای سه ستاره است.

هتل تیاترو استانبول (Tiyatro Hotel Istanbul): با سه ستاره یکی از هتل‌ های استانبول است که اتاق‌هایی استاندارد با تخت‌های دبل و توئین (دو تخت یک نفره و یک تخت دونفره) دارد.

هتل استار (Hotel Star): مسافران این هتل استانبول را یک هتل خیلی خوب توصیف کرده‌اند که دارای قیمت مناسب و اتاق‌های استاندارد با تخت‌های دبل و توئین است.

گلوبال کُناکلاما (Global Konaklama): این یک هتل در استانبول با اتاق‌هایی تمیز و قیمت بسیار مناسب است. برای هتل استانبول ثبت نام از ما کمک بخواهید.

استانبول فیر هتل (Istanbul Fair Hotel): این هتل استانبول سه ستاره بوده و از جمله‌ هتلهای ارزان استانبول به شمار می‌آید که اتاق‌های اکونومی و دبل اکونومی دارد.

هتل گرند تمل (Grand Temel Hotel): یک هتل استانبول ترکیه با سه ستاره که دارای پنج مدل اتاق است، از دولوکس دو تختخوابه گرفته تا دولوکس سه تختخوابه با تخت‌های جدا و یا یک دونفره و یک جدا. برای رزرو هتل در استانبول به بی نظیربروید.

رترو سوئیتس (Retro Suites): این اقامتگاه یک هتل استانبول ارزان دارای اتاق‌ها و سوئیت‌هایی تمیز به صورت اقتصادی و راحت است که هر کدام قیمت‌های مشخص خود را دارند.

هتل نار پالاس (Nar Palace): این هتل استانبول دارای سه ستاره بوده و اتاق‌هایی راحت و استاندارد دو یا سه نفره برای خانواده است

آنکا بیزینس پارک (Anka Business Park): یک هتل استانبول ارزان سه ستاره با ده نوع تنوع اتاق که هر سلیقه‌ای را پوشش می‌دهد. بخشی از اتاق‌های این هتل برای افراد غیرسیگاری طراحی شده است.

۱۰ تا از هتل‌های عالی در استانبول

بهتر است برای هتل استانبول ثبت نام و رزرو هتل استانبول لیست خود را به هتل استانبول ارزان محدود نکنید و هتل‌ های استانبول دیگر را نیز جست‌وجو نمایید. در اینجا شما را با چند هتل استانبول ترکیه که کمی قیمت بیشتری دارند اما دارای امکانات عالی هستند آشنا می‌کنیم:

ثبت نام سریع و رایگان برای گارانتی کنندگان هتل ها، کارگزاران و شرکت های توریستی